Při objednávce nad 1000 Kč poštovné zdarma

Odkazy na další weby

podlahovém studiu JAVAB si můžete vybrat z celé řady podlah - laminátových, plovoucích, PVC, vinylových, marmoleových, ...

Potřebujete zmodernizovat dům či byt? Obraťe se na LP staving - projekční a stavební firmu z Brna, která se o vše postará..

Uvažujete o stavbě menšího rodinného domu s nízkými provozními náklady?Dřevostavby - bungalovy od firmy Bajulus jsou ideálním řešením.

Projekční kancelář IMC design & architecture se specializuje na projekty rodinných domů a dalších pozemních staveb. Již od roku 1995.

Příprava nemovitosti k prodeji, dekorace interiérů, rozmístíme dekorace a obrazy na zeď. Vyklizení a vyčištění interiéru.

Návrhy interiérů

Integrované žaluziePlastová oknaHliníková oknaChytrá oknaSprchové kouty

Krby na míru a krbová kamna od specialisty v oboru na zakázku. Nabízíme krbové vložky světových značek.

Vybavování interiéru textiliemi. Realizace moderních i stylových interiérů - hotelů, historických objektů, kancelářských prostor a rodinných domů.

Dřevostavby a nízkoenergetické domy. Domy s NEJNIŽŠÍMI provozními náklady, to jsou hlavní přednosti dřevostaveb, které stavíme.

Ubytování Kralupy nad Vltavou ubytování firemních i soukromých klientů.

Penzion Jedovnice – Podhájí, ubytování v Moravském krasu . Ubytování v penzionu v Moravském krasu mezi rekreační oblastí s rybníkem Olšovcem a náměstím v Jedovnicích.

Ubytování u Sušice Penzion u Fanouše poskytujeme levné ubytování pro firmy.

Ubytování Janské lázně. Penzion Modrokamenná bouda byl kompletně zrekonstruován v roce 2001. Ubytování zajistíme v pokojích pro 2 až 6 osob.

Lesamontero – dřevostavby. Hlavní naši náplní je montáž domů pro RD Rýmařov s.r.o.